Greyhound Trainer Owner(s) Date Race Grade Box Place Sect1   Sect2   Sect3   Time  
PEANUT APPEAL Harry Morris 11-Apr-1999   R8 P-4 Won       17.32 
FLYING EMBERS Terry Erenshaw B Briffa 27-Apr-2000   R9 P-4 Won       17.40 
PUNT ROAD Bill Hampson J Culshaw, Bill Hampson, GD Smith 2-Apr-2000   R9 P-4 Won       17.42 
KENTUCKY JIM Brad Payne 19-Feb-1995   R7 P-4 Won     3.00  17.43 
FROGMORE DANCER Bill Bungate 23-Mar-1997   R8 P-4 Won       17.47 
SISTER PIP Linda Britton Craig Weston, Gary Weston 20-Apr-2000   R12 P-4 Won       17.47 
SOFT RED John Scerri KE Hall, Irene Scerri 16-Apr-2000   R10 P-4 Won       17.51 
NIMROD BALE Kathie Glenny Tony Glenny, John Glenny, Mark Glenny, John Thiveos 9-Apr-2000   R10 P-4 Won       17.52 
COUNTRY MISS Barry Thompson Barry Thompson, CA Thompson 27-Apr-2000   R9 P-4 2nd       17.53 
BOURBON DANCER Lexia Isaac JT Chalmers 13-Jul-2000   R8 P-4 Won       17.53 
FERGIE FAWCETT Dave McIntosh Dave McIntosh 27-Apr-2000   R9 P-4 3rd       17.56 
HOT PILLOW Terry Dodgson Dot Dodgson 4-May-2000   R11 P-4 Won       17.56 
SALTY PEPPER Brett Bennison Brett Bennison, CW Callaghan, WJ Hine 4-May-2000   R11 P-4 2nd       17.57 
ALMA'S CLUB Bevan Marshall Bevan Marshall, PM Marshall 21-Apr-1994   R8 P-4 Won     2.90  17.58 
CHARLES APPEAL Barry Thompson 11-Apr-1999   R8 P-4 2nd       17.59 
FRILLY LILLY Trevor Radford 23-Mar-1997   R8 P-4 2nd       17.60 
LORD WHISKY Darren Rowe Bruce Hockaday, SP Hockaday, Darren Rowe 19-Mar-2000   R11 P-4 Won       17.60 
HOT PILLOW Terry Dodgson Dot Dodgson 2-Apr-2000   R9 P-4 2nd       17.60 
HABRAMANIA Bill Choules Bill Choules 31-Dec-2000   R9 P-4 Won       17.61 
BOURBON DANCER Lexia Isaac JT Chalmers 19-Mar-2000   R11 P-4 2nd       17.62 
PERFECT BLAZE Dot Houghton JJ Fiorini 13-Jul-2000   R8 P-4 2nd       17.62 
MIDLER BALE Lexia Isaac BA Penny, Mick Pollard, AJ Thomas, CF Thomas 31-Dec-2000   R9 P-4 2nd       17.62 
SOVEREIGN LAGER Colin Harrison L Dillon, IR McEwan 7-Apr-1994   R12 P-4 Won       17.63 
HOT PILLOW Terry Dodgson Dot Dodgson 16-Apr-2000   R10 P-4 2nd       17.63 
BOURBON DANCER Lexia Isaac JT Chalmers 27-Apr-2000   R9 P-4 4th       17.63 
BENRUA STORM Vance Buttaro Vance Buttaro 4-May-2000   R11 P-4 3rd       17.64 
ITSO MASTER Wayne Jacobson WF Eastwell 31-Dec-2000   R9 P-4 3rd       17.68 
CRUISING MOTION Dennis Barker Dennis Barker 20-Apr-2000   R12 P-4 2nd       17.69 
MISS TINT Des Green 2-Oct-1999   R12 P-4 Won       17.70 
PRIMO MONDO Paul McMenamin 2-Oct-1999   R12 P-4 2nd     6.76  17.70 
BLUE MILLENNIUM John Cole J Cole 13-Jul-2000   R8 P-4 3rd       17.70 
HOT PILLOW Terry Dodgson Dot Dodgson 19-Mar-2000   R11 P-4 3rd       17.72 
MOCKA PRIDE Sam Sammut I Sammut, J Sammut, Sam Sammut 24-Nov-1993   R5 P-4 Won       17.73 
FIERY SISTER Jack Fleming 29-Mar-1998   R1 P-4 Won       17.74 
BANDIT BRUCE Kevin Greeno KB Greeno, P Jovanovic 19-Mar-2000   R11 P-4 4th       17.74 
COUNTRY MISS Barry Thompson Barry Thompson, CA Thompson 20-Apr-2000   R12 P-4 3rd       17.75 
SEA SAFARI Judith Costello 11-Apr-1999   R8 P-4 3rd     6.82  17.76 
BOURBON DANCER Lexia Isaac JT Chalmers 16-Apr-2000   R10 P-4 3rd       17.76 
MOUNT MARSHALL Tony Williams Tony Williams 15-Oct-1994   R11 P-4 Won     2.98  17.77 
RESTLESS NIGHT Mike Boulton 29-Mar-1998   R1 P-4 2nd       17.77