Greyhound Trainer Owner(s) Date Race Grade Box Place Sect1   Sect2   Sect3   Time  
GEMARLY PARK Jodie Harding Mike Bate, Jodie Harding 17-May-1997   R9 C-4 Won 15.22    29.39  41.49 
ORANA HOME Vance Buttaro C Buttaro, S Buttaro, Vance Buttaro, JJ Fiorini 22-Jan-1998   R4 C-4 Won 15.12  23.51  29.44  41.65 
ORANA HOME Vance Buttaro C Buttaro, S Buttaro, Vance Buttaro, JJ Fiorini 31-Jan-1998   R6 C-4 Won 15.35  23.78  29.70  41.72 
ROCKET RACER Dot Houghton HIM Walker 24-Apr-1997   R3 C-4 Won 15.60    29.70  41.92 
DARE ME Carolyn Wheeler Carolyn Wheeler 31-Jan-1998   R6 C-4 2nd 15.52    29.77  41.95 
MOON WARRIOR Colin Harrison RA Hammond 6-Feb-1997   R7 C-4 Won 15.66      41.96 
ORANA HOME Vance Buttaro C Buttaro, S Buttaro, Vance Buttaro, JJ Fiorini 15-Jan-1998   R5 C-4 Won 15.28    29.66  41.98 
DANCE ALL DAY Lexia Isaac Sharon Smith 6-Feb-1997   R7 C-4 2nd 15.20      42.01 
GALEA BALE Les York Byron Anagnostakis, Les York 14-Nov-1996   R7 C-4 Won 15.31    29.74  42.07 
COCO MARGOO Joe Panetta BM Gourdis, MP Gourdis, KA Wake 19-Jun-1999   R7 C-4 Won 15.67      42.11 
SPEEDY GAL Chris Halse Chris Halse, Gordon Hind 14-Jan-1999   R12 C-4 Won 15.40  23.87  29.88  42.17 
FINAL TYCOON Neal Albrey ET Priddeth 22-Jan-1998   R4 C-4 2nd 15.69    29.72  42.20 
GEORGIA LIGHTS Bill Hampson Bill Hampson 22-May-1999   R8 C-4 Won 15.32  23.73  29.72  42.20 
STYLISH REWARD Jim Robinson Jim Robinson 9-Oct-1997   R7 C-4 Won 15.51    29.92  42.22 
DARE ME Carolyn Wheeler Carolyn Wheeler 22-Jan-1998   R6 C-4 Won 15.85    30.08  42.25 
COCO MARGOO Joe Panetta BM Gourdis, MP Gourdis, KA Wake 22-May-1999   R8 C-4 2nd 15.72      42.25 
MATTHEW'S DOLL Paul Kaltsis Sharon Smith 22-Jan-1998   R6 C-4 2nd 15.68    30.04  42.26 
MIGHT DO John Iwanyk John Iwanyk, Nathan Iwanyk 15-Jul-2000   R5 C-4 Won 15.56      42.29 
HAPPY REWARD Gerry O'Keefe Betty Lorrimar, Gerry O'Keefe 8-Aug-1998   R8 C-4 Won 15.73    30.17  42.30 
SHEER STRENGTH Ken Axford Ken Axford 5-Oct-1996   R7 C-4 Won 15.76    30.04  42.31 
SHEER STRENGTH Ken Axford Ken Axford 19-Dec-1996   R9 C-4 Won 16.02      42.32 
FINAL TYCOON Neal Albrey ET Priddeth 31-Jan-1998   R6 C-4 3rd 15.91    30.03  42.33 
RAHENY BELLE Barry McPherson Ferdy Roberts 25-Feb-1999   R6 C-4 Won   15.60  30.09  42.34 
AZZ LITTLE AZZ Joe Panetta AF Pobjoy 14-Jan-1999   R12 C-4 2nd 15.49      42.35 
OOLONGA LADY Val MacKenzie BJ Arthurson, GJ Campbell, BS Easten, Val MacKenzie 24-Apr-1997   R3 C-4 2nd 15.73    30.10  42.36 
SLIM RETURN Michael Green MR Green 31-Jan-1998   R6 C-4 4th 15.94    30.30  42.37 
MIGHT DO John Iwanyk John Iwanyk, Nathan Iwanyk 22-Jul-2000   R4 C-4 Won 15.64      42.37 
JINDARA BALE John Tonkin John Tonkin 24-Apr-1997   R3 C-4 3rd 15.63    30.06  42.38 
BLACK NEWKE Bill Bungate Bill Bungate, JB Simojoki, RK Simojoki 17-May-1997   R9 C-4 2nd 15.21    29.68  42.38 
KING RACHEL Laurie Green Laurie Green, DG Johnson 24-Apr-1997   R3 C-4 4th 15.96    30.27  42.39 
COCO MARGOO Joe Panetta BM Gourdis, MP Gourdis, KA Wake 12-Jun-1999   R7 C-4 Won 15.76      42.39 
SLIM RETURN Christine Bennett CA Bennett, Christine Bennett, MR Bennett 10-Sep-1998   R4 C-4 Won 16.10      42.40 
AZZ LITTLE AZZ Joe Panetta AF Pobjoy 21-Jan-1999   R3 C-4 Won 15.41    29.99  42.41 
ROCKET RACER Dot Houghton HIM Walker 17-May-1997   R9 C-4 3rd 15.70    30.08  42.42 
LATE MARC Jodie Harding CA Bate, Jodie Harding 22-Jul-2000   R4 C-4 2nd 15.46      42.42 
MR EXCITEMENT Gerry O'Keefe Betty Lorrimar, Gerry O'Keefe 5-Oct-1996   R7 C-4 2nd 15.86    30.15  42.44 
DISMISSOR Mike Bate Mike Bate, Jodie Harding 22-Apr-1999   R6 C-4 Won 15.85      42.44 
TIME REVIEW Arthur Hartley RW Davies, Arthur Hartley 2-Jan-1997   R10 C-4 Won 15.70    30.10  42.45 
CADEY GIRL Hans Spykers Des Dacey, Mrs DJ Dacey 2-Jan-1997   R10 C-4 2nd 15.42    29.95  42.46 
AMY'S IMAGE Cosi Dagostino Storm Syndicate 10-Sep-1998   R4 C-4 2nd 15.47  23.93  29.99  42.47