Greyhound Trainer Owner(s) Date Race Grade Box Place Sect1   Sect2   Sect3   Time  
TOBASCO LAD John Carmody T Johnson, F Ayres 23-Jun-2011   R2 Y-3 Won 6.70      16.79 
OXLEY LEGEND Andrew McLaren Don Cassin, Garry Smith 27-Feb-2014   R3 Y-3 Won 6.65      16.96 
GINGIN BOY Steve Withers M Simpson, Steve Withers 26-May-2011   R11 Y-3 Won 6.70      16.99 
SERGEANT SANTA Greg King G King, T King 25-Oct-2012   R2 Y-3 Won       16.99 
HIDDEN COST Martin Adair Martin Adair 20-Nov-2008   R11 Y-3 Won       17.03 
REGGIE KEEPING Stephen Richards Stephen Richards 10-Oct-2019   R6 Y-3 Won 6.73      17.04 
SMOKE ALARM Barry McPherson Beverley Alaban, Tony Williams 26-Feb-2009   R3 Y-3 Won 6.72      17.05 
DOLLSTAN FIVE Stephen Richards Stephen Richards 13-Dec-2012   R2 Y-3 Won 6.68      17.06 
SECRET IMAGE Kevin Foxton Grae Mulholland 29-Sep-2011   R10 Y-3 Won 6.69      17.08 
BLACK DRATTA Shane Beard John Attard 7-Jun-2019   R2 Y-3 Won 6.66      17.09 
DREAM MASTER Lexia Isaac Havago 1-Sep-2011   R11 Y-3 Won 6.73      17.10 
MIXIN' IT Lexia Isaac Robert Brace 17-Jan-2008   R8 Y-3 Won 6.82      17.11 
NINO Paul Harvey PS Harvey, Brett Rogers 9-Dec-2010   R13 Y-3 Won 6.78      17.12 
TRANSITION Michelle Beamish Michelle Beamish 22-Nov-2012   R10 Y-3 Won 6.68      17.13 
ELITE MONIQUE Tim Mullany Gary Cramphorn, Tim Mullany 6-Dec-2012   R4 Y-3 Won 6.71      17.13 
MOLLY SPOLLY Tony Scott Spolly's Molly 10-Oct-2019   R6 Y-3 2nd 6.62      17.13 
DOLLY'S BOY Wayne Rose Barry Doocey, Joseph Robinson, Wayne Rose, Jeff Wilson 28-Jun-2012   R4 Y-3 Won 6.75      17.14 
VEE BEE MATE Ricky Valenti Stephanie Catchpole, Ricky Valenti 7-Jun-2019   R2 Y-3 2nd 6.74      17.14 
SPUD TIN Geoff Liebeck Geoff Liebeck 26-Apr-2007   R5 Y-3 Won 6.80      17.15 
ALCIDE HERVEAUX Jen Thompson P Patten, Jen Thompson, C Patten 8-Dec-2011   R11 Y-3 Won 6.76      17.15 
SPEEDY MISS Barry Thompson Barry Thompson 19-Apr-2007   R4 Y-3 Won 6.75      17.16 
BLACK AND BENT Steve Van de Klashorst Steve Van de Klashorst 29-Jul-2010   R12 Y-3 Won       17.16 
BROTHER UNO Derek Coldstream T Thomas, D Slattery, L Thomas 16-Jun-2011   R10 Y-3 Won 6.70      17.18 
OUTA QUESTIONS Mark Morrone Brett Rogers 8-Sep-2011   R12 Y-3 Won 6.77      17.18 
FLOWCHART Jackie Wilson Jackie Wilson, Gary Nelson 15-Dec-2011   R11 Y-3 Won 6.69      17.18 
HUMPHREY BROWN Mark Morrone Brett Rogers 2-Aug-2012   R4 Y-3 Won 6.77      17.18 
SWIFT PEDRO Ben MacLean Darren Ashby, Brent Barker, M Ashby 1-Nov-2012   R10 Y-3 Won       17.19 
TOP DRIVE Graeme Hall Graeme Hall, M Sessink 3-Nov-2011   R12 Y-3 Won 6.74      17.20 
SANTOS MONELLI David Hobby Kevin Phillips, Mark Plaisted, Peter Roloff 6-Feb-2014   R4 Y-3 Won       17.20 
SHARK MAN Barry McPherson Chris Dunn, PH Dyer 15-Nov-2007   R4 Y-3 Won 6.85      17.22 
FIFTEEN LEFT Shane Beard Shane Beard 22-Jan-2009   R11 Y-3 Won       17.22 
SUPER GLOW Barry McPherson Ian McPherson 10-Jul-2008   R9 Y-3 Won       17.23 
BARACKO TUX Kevin Foxton Ben Cassin, Don Cassin, Robyn Cassin 3-Nov-2011   R12 Y-3 2nd       17.23 
ARNESS Eric Campana Anne-Maree Campana, Eric Campana 2-Aug-2012   R4 Y-3 2nd       17.23 
SUDOKU JET Phillip Worthington Brett Rogers, Phillip Worthington 3-Oct-2013   R11 Y-3 Won       17.23 
RAP ABOUT Kylie McLennan Kylie McLennan 22-Sep-2011   R12 Y-3 Won 6.76      17.24 
SPARKY TERRA Shane Beard J Murphy, P Watson, G Hall, L Murphy 13-Oct-2011   R10 Y-3 Won       17.24 
AMAKI PACIFIC Paul Worthington Phillip Worthington, Paul Worthington 20-Oct-2011   R2 Y-3 Won 6.77      17.24 
SEZNICK Graeme Hall Graeme Hall, A Joseph, G Joseph 27-Oct-2011   R12 Y-3 Won 6.72      17.24 
TRATOR TAREN Barry Thompson Brian Wright 15-Mar-2012   R2 Y-3 Won       17.24