Greyhound Trainer Owner(s) Date Race Grade Box Place Sect1   Sect2   Sect3   Time  
VAMPIRE WISH James Jeffries James Jeffries 1-Aug-2016   R9 Y-2/3 Won 6.15      17.11 
ROSIE CHOICE Tony Scott Tania Thomas, Don Cassin 19-Jun-2017   R10 Y-2/3 Won 6.10      17.13 
RAPT IN RICKY Neil Smith S Millar, N Smith 18-Jun-2007   R5 Y-2/3 Won       17.17 
EM MORNEY Linda Smithson Good Excuse 2-Oct-2017   R6 Y-2/3 Won 6.20      17.21 
SIN CITY BOY John Righetti James Spasich, Kevin Knighton 4-Jun-2018   R10 Y-2/3 Won 6.20      17.21 
KOBI ROCKS Kody Charles Kody Charles, Brittani Triplett 28-May-2018   R11 Y-2/3 Won 6.25      17.27 
LILLITH Eric Campana Jai Jormanainen-Davis 26-Jun-2017   R12 Y-2/3 Won 6.17      17.30 
WICHITA EXPRESS Michelle Beamish Michelle Beamish 3-Aug-2009   R5 Y-2/3 Won       17.31 
PAVEL MONELLI Ben MacLean Mike Quinsee, Michelle Quinsee 19-Jun-2017   R10 Y-2/3 2nd 6.17      17.32 
TYCOON PRINCESS Vincent Borg Vincent Borg 31-May-1999   R4 Y-2/3 Won       17.34 
USE IT Brian Jacobson Ian McPherson 15-Jun-2009   R6 Y-2/3 Won       17.34 
JOCKEY NEEDED Wayne Jacobson Shane Beard 16-May-2011   R12 Y-2/3 Won       17.35 
KING TONY Kody Charles Kody Charles, Dudley Parker, Chris Norris, Damien Riley 28-May-2018   R11 Y-2/3 2nd 6.26      17.37 
CAPTAIN INSANO Ken Axford Ken Axford 5-Aug-2001   R8 Y-2/3 Won       17.40 
DANNY GREEN Linda Britton Craig Weston, Gary Weston 5-Aug-2003   R6 Y-2/3 Won       17.40 
FOUR WAY SPIRIT Bryan Lynch B Lynch, Bruce Hockaday, R Cochrane 15-Jun-2009   R6 Y-2/3 2nd       17.40 
MISS RAMJET Brad Cook Wayne Peters 4-Jun-2018   R10 Y-2/3 2nd 6.26      17.40 
ROCK ON MOE Brad Cook Brad Cook, Julian Pozoga 2-Oct-2017   R6 Y-2/3 2nd 6.23      17.41 
DO UNO ME Lexia Isaac Lexia Isaac, Mick Pollard 3-Sep-2007   R5 Y-2/3 Won       17.43 
AGENT ADAM Barry Thompson Norm Burke 5-Aug-2003   R6 Y-2/3 2nd       17.45 
WYLIE EXPRESS Brian Jacobson CN Pearse, GL Pattinson, AC Mansfield 18-Jun-2007   R5 Y-2/3 2nd       17.47 
HALIPINO HARRY Brad Cook Karl Hassan, Brad Cook 3-Aug-2009   R5 Y-2/3 2nd       17.48 
MASTER YODA Phillip Worthington Murray Worthington, Phillip Worthington 5-May-2008   R8 Y-2/3 Won       17.50 
NORTHAM LAD Connie Caruana Connie Caruana 3-Aug-2009   R5 Y-2/3 3rd       17.52 
OZ TEN TATIOUS James Jeffries Clinton Alleway, James Jeffries 1-Aug-2016   R9 Y-2/3 2nd 6.21      17.52 
ULTIMATE ANGEL Barry Thompson AR Martin 10-Sep-2002   R7 Y-2/3 Won       17.53 
MAID FOR LOVE John Carmody MS Hamer, B Conick, M Leivers, M Eva 15-Jun-2009   R6 Y-2/3 3rd       17.55 
ENGLISH DOLL Connie Caruana Naomi Caruana, Connie Caruana 4-May-2009   R6 Y-2/3 Won       17.56 
AUSTIN'S WRECK Greg Batty GW Batty, K Marsh 1-Jun-2009   R5 Y-2/3 Won       17.56 
ROSIE CHOICE Tony Scott Tania Thomas, Don Cassin 26-Jun-2017   R12 Y-2/3 2nd 6.30      17.56 
BUSHMAN'S POEM Peter Glenny John Turner 28-May-2018   R11 Y-2/3 3rd 6.34      17.56 
NOOKY'S MAGIC John Carmody Megan Ward 1-Oct-2007   R5 Y-2/3 Won       17.57 
FORCE THE SPEED Michelle Beamish Michelle Beamish 5-May-2008   R8 Y-2/3 2nd       17.57 
SMAKA JAK Bevan Marshall Bevan Marshall, Mo Marshall 10-May-2010   R6 Y-2/3 Won       17.57 
BARACKO TUX Kevin Foxton Ben Cassin, Don Cassin, Robyn Cassin 16-May-2011   R12 Y-2/3 2nd       17.57 
PAVEL MONELLI Ben MacLean Mike Quinsee, Michelle Quinsee 26-Jun-2017   R12 Y-2/3 3rd 6.26      17.57 
ALL STITCHED UP Dan Biddle Dan Biddle 12-Oct-2004   R7 Y-2/3 Won       17.58 
ACADEMY SONG Graeme Hall Graeme Hall, Allan Reekie, EH Rudland, Jeff Rudland 3-Aug-2009   R5 Y-2/3 4th       17.58 
BUKA MARY Paul Kaltsis Cosi Dagostino, Sharon Wells 5-Aug-2001   R8 Y-2/3 2nd       17.59 
SHEZA SCORCHA Christine Bennett CA Bennett, Christine Bennett, MR Bennett 30-Apr-2002   R4 Y-2/3 Won       17.59