Greyhound Trainer Owner(s) Date Race Grade Box Place Sect1   Sect2   Sect3   Time  
SNIPER'S SHOT Ben MacLean Boom Chasers 11-Mar-2013   R3 Y-3 Won       17.06 
BOLLENHAGEN Ben Abercrombie Damon Fardig 16-Apr-2012   R12 Y-3 Won       17.08 
ROCKIN' SONG Glen Price J Christensen, J Christensen, C Ellar, Glen Price 3-Jun-2013   R6 Y-3 Won       17.11 
NEWSPAPER MOMMA Phillip Worthington Brett Rogers, Phillip Worthington 28-Oct-2013   R6 Y-3 Won       17.14 
ZIPPING JAYLO Kody Charles Windpower 3-Aug-2015   R6 Y-3 Won       17.15 
TRAIN TO PAIN Ben MacLean Deanne Murphy 3-Aug-2015   R6 Y-3 2nd       17.16 
TERRA ROCKA Craig Shore Eric Campana, Craig Shore 1-Apr-2013   R3 Y-3 Won       17.24 
BARACKO TUX Ben MacLean Ben Cassin, Don Cassin, Robyn Cassin 27-Sep-2010   R6 Y-3 Won       17.37 
SARGE May Leach May Leach 11-Nov-2013   R11 Y-3 Won       17.40 
TIN LID Phil Gough J Christensen, P Gough 3-Jun-2013   R6 Y-3 2nd       17.42 
DAISY FLAME Lexia Isaac Dennis Trewin 11-Jun-2012   R4 Y-3 Won       17.43 
SCREAMIN' ZED James Jeffries Eric Hipper, Graham Schmitt, Darryl Jeffries, James Jeffries 4-Nov-2013   R4 Y-3 Won       17.45 
PATTI MICHELLE Brad Cook Karl Hassan, Brad Cook, Victoria Beamish 3-Aug-2015   R6 Y-3 3rd       17.45 
DANNY GREEN Linda Britton Craig Weston, Gary Weston 20-May-2003   R8 Y-3 Won       17.46 
SWIFT ANGEL Barry Thompson Barry Thompson 6-Jul-2006   R5 Y-3 Won       17.46 
LEDARO HOLLY Brad Cook Karl Hassan, Brad Cook 16-Apr-2012   R12 Y-3 2nd       17.46 
SWEDISH MATCH Wayne Beamish Graeme McComb 22-Jun-2004   R5 Y-3 Won       17.47 
DELISH Vincent Borg Vincent Borg 26-Sep-2005   R4 Y-3 Won       17.47 
SKODA Bevan Marshall Bevan Marshall, Mo Marshall 28-Oct-2013   R6 Y-3 2nd       17.47 
WEST ON EVE Phillip Worthington Craig Weston, Gary Weston, Phillip Worthington 11-Nov-2013   R11 Y-3 2nd       17.47 
LINGIARI Dave Brown Dave Brown 11-Nov-2013   R11 Y-3 3rd       17.48 
BOWLER'S FANCY Shane Beard N Woods, B McDonald, D Howlett 11-Mar-2013   R3 Y-3 2nd       17.50 
BROTHER UNO Jen Thompson Jen Thompson, Leeanne Nelson 11-Mar-2013   R3 Y-3 2nd       17.50 
MISS TINKERBELLE Christine Bennett Christine Bennett 6-Jul-2006   R5 Y-3 2nd       17.51 
SKODA Bevan Marshall Bevan Marshall, Mo Marshall 1-Apr-2013   R3 Y-3 2nd       17.51 
SUPER KOLA Dean Starkie Kon Kola Racing Australia 14-Sep-2004   R4 Y-3 Won       17.53 
SIGNED PRINTS Lexia Isaac Nathan Young 21-Sep-2004   R7 Y-3 Won       17.53 
RETRO NIGHT Phillip Worthington Phillip Worthington, L Pavone 10-Sep-2012   R4 Y-3 Won       17.53 
DANNI MONELLI Ben MacLean Mike Quinsee, Michelle Quinsee 1-Apr-2013   R3 Y-3 3rd       17.53 
ROCK RULER Kody Charles Kody Charles 3-Jun-2013   R6 Y-3 3rd       17.53 
TOP QUARTER Murray Stewart Jeff Christensen, Sharon Rule, Renae Stokes 16-Jun-2014   R7 Y-3 Won       17.53 
NEGOMI John Carmody Diane Carmody 25-Jun-2007   R5 Y-3 Won       17.54 
ENGLISH DOLL Connie Caruana Naomi Caruana, Connie Caruana 27-Jul-2009   R5 Y-3 Won       17.54 
LLANO Rod Noden Peta Noden, Rod Noden 10-Sep-2012   R4 Y-3 2nd       17.54 
ARNESS Craig Shore Eric Campana, Craig Shore 11-Nov-2013   R11 Y-3 4th       17.54 
STARZ FUN Lexia Isaac Lexia Isaac, Mick Pollard 3-Aug-2015   R6 Y-3 4th       17.54 
MAID FOR LOVE John Carmody MS Hamer, B Conick, M Leivers, M Eva 18-May-2009   R5 Y-3 Won       17.55 
NICE EYE CANDY Brad Cook Brad Cook, Brett Rogers 27-Jul-2009   R5 Y-3 2nd       17.55 
GOLDEN FIST Tim Mullany Golden Fist 3-Aug-2015   R6 Y-3 5th       17.55 
MISS TINKERBELLE Christine Bennett Christine Bennett 3-Aug-2006   R5 Y-3 Won       17.56