Greyhound Trainer Owner(s) Date Race Grade Box Place Sect1   Sect2   Sect3   Time  
ROCK ROULETTE Kody Charles Kody Charles, Annette Charles 3-Sep-2012   R6 Y-3/4 Won       17.06 
PEPPERCORN John Paikos Michael Fearnley 21-Mar-2016   R6 Y-3/4 Won 6.26      17.12 
DEZIE FIELDS Kody Charles Darren Puleio, Michael Puleio 2-Sep-2013   R6 Y-3/4 Won       17.13 
FLOWCHART Ben MacLean Jackie Wilson, Gary Nelson 9-May-2011   R4 Y-3/4 Won       17.14 
ROCK ATTACK Kody Charles Kody Charles 10-Jun-2013   R4 Y-3/4 Won       17.16 
LEDARO HOLLY Brad Cook Karl Hassan, Brad Cook 23-May-2011   R6 Y-3/4 Won       17.17 
ROCK ATTACK Kody Charles Kody Charles 15-Jul-2013   R7 Y-3/4 Won       17.19 
MICRO GUNN Phillip Worthington Phillip Worthington 28-Mar-2016   R6 Y-3/4 Won 6.23      17.20 
SEA BROOK BOY John Vuletich Carol Vuletich, John Vuletich 10-Jul-2017   R7 Y-3/4 Won 6.23      17.20 
SHADOW RUNNER Stephen Richards Stephen Richards 24-Jul-2017   R7 Y-3/4 Won 6.21      17.20 
POLKINGHORNE Joe Dailly Wayne Clemesha 18-Nov-2013   R10 Y-3/4 Won       17.21 
COOL HAWK Keith Batty Jsquad 26-Jun-2017   R7 Y-3/4 Won 6.10      17.21 
SHADES FIRST Barry McPherson Val McPherson 27-May-2003   R6 Y-3/4 Won       17.22 
BLUE GUESS Wayne Jacobson Dave Sheehan 14-May-2012   R11 Y-3/4 Won       17.22 
SASSY CHAOS Brad Cook Maureen Reilly, Brad Cook, David Williams, Ken Prowse 2-Sep-2013   R6 Y-3/4 2nd       17.22 
ROCK RULER Kody Charles Kody Charles 21-Apr-2014   R6 Y-3/4 Won       17.22 
SEZNICK Graeme Hall Graeme Hall, A Joseph, G Joseph 1-Aug-2011   R4 Y-3/4 Won       17.23 
EL QUESTO Peter Hepple Shaun Miller 16-Jul-2012   R4 Y-3/4 Won       17.23 
LOOSE LANA John Vuletich Carol Vuletich, John Vuletich 9-Nov-2015   R4 Y-3/4 Won       17.23 
TOMMY TOMAHAWK Ben MacLean Boom Chasers 13-May-2013   R7 Y-3/4 Won       17.24 
SPRING ALICE Jodie Lakin M Stone, J Lakin 17-Jun-2013   R4 Y-3/4 Won       17.24 
PEEWEE AUGUSTA Graeme Hall Augusta Clan 8-Dec-2014   R3 Y-3/4 Won       17.24 
KRONA MONELLI Brad Cook Kennel Kings 11-Oct-2015   R10 Y-3/4 Won       17.24 
WILDWEST WARRIOR Brian Jacobson E Gillon 13-Sep-1999   R5 Y-3/4 Won       17.25 
DANNY GREEN Linda Britton Craig Weston, Gary Weston 13-May-2003   R6 Y-3/4 Won       17.25 
HURRICANE ELSIE Sam Sammut S Sammut, A Comito 13-Aug-2007   R6 Y-3/4 Won       17.25 
AUSTIN'S WRECK Greg Batty GW Batty, K Marsh 21-Jul-2008   R11 Y-3/4 Won       17.26 
MAX'S ENTITY James Jeffries Vincenzo Lisbona, Timothy Aloisi, Michael Preece, James Jeffries 19-Oct-2015   R6 Y-3/4 Won       17.26 
SWIFT PEDRO Ben MacLean Darren Ashby, Brent Barker, M Ashby 8-Oct-2012   R4 Y-3/4 Won       17.27 
HURRICANE ELSIE Sam Sammut S Sammut, A Comito 29-Oct-2007   R6 Y-3/4 Won       17.28 
TERRA ROCKA Craig Shore Eric Campana, Craig Shore 6-May-2013   R7 Y-3/4 Won       17.28 
CONNIE'S BOSS Connie Caruana Connie Caruana 27-May-2003   R6 Y-3/4 2nd       17.29 
INTENT DREAM Tracey Glenny Stan Caulfield, Tony Glenny, Bert Simmons 17-Aug-2006   R6 Y-3/4 Won       17.29 
FLY BAYOU Graeme Hall Graeme Hall, Lisa Hall 11-Aug-2014   R7 Y-3/4 Won       17.29 
JUST MAGICAL Kody Charles Kody Charles, Annette Charles, Kevin Charles 19-Oct-2015   R6 Y-3/4 2nd       17.29 
OUR SINNER David Hobby Barry Moir, Carol Moir, David Bow 27-Jan-2016   R11 Y-3/4 Won       17.29 
VAMPIRE WISH James Jeffries James Jeffries 28-Aug-2017   R6 Y-3/4 Won 6.22      17.29 
EVER SO SWEET Hans Spykers George Christides, Hans Spykers 4-Jun-2012   R4 Y-3/4 Won       17.30 
SMAKA JAK Bevan Marshall Bevan Marshall, Mo Marshall 3-May-2010   R4 Y-3/4 Won       17.31 
COCCOLICIOUS Brad Cook Brad Cook, R Maher 6-Jun-2011   R6 Y-3/4 Won       17.31